O Mnie

    Home / O Mnie

O Mnie

Jestem magistrem pielęgniarstwa z wieloletnim doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Swoją pracę rozpoczynałam wykonując pracę opiekuna osób starszych, gdzie mogłam poznać specyfikę relacji między osobą starszą, niepełnosprawną a osobą świadczącą usługi opiekuńcze i pielęgnacyjne. Wiedzę i doświadczenie w zawodzie pielęgniarki zdobywałam już w trakcie zajęć praktycznych w oddziałach szpitalnych, zakładach opieki długoterminowej, domach pomocy społecznej, w domach prywatnych pacjentów oraz w przychodni.

Następnie rozpoczęłam pracę w jednym z oddziałów szpitalnych, gdzie mogłam rozwijać swoje umiejętności interpersonalne oraz czynności praktyczne przy współpracy z pacjentem i jego rodziną nieustannie aktualizując wiedzę zgodnie z założeniami medycyny opartej na dowodach (EBM). Obecnie pracuję w szpitalu, w środowisku domowym pacjenta oraz jestem teoretykiem przekazującym swą wiedzę studentom.

Wykonywanie zawodu pielęgniarki jest związane z ciągłym doskonaleniem zawodowym, uczestnictwem w wielu szkoleniach (ukończone szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego oraz w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego), kursach (m. in. RKO, EKG, Szczepienia ochronne, Pielęgniarstwo ratunkowe) oraz konferencjach, gdzie mogę uzupełniać i aktualizować wiedzę, którą później z powodzeniem wykorzystuję w pracy z moimi pacjentami. Jestem pielęgniarką, która stawia na wysoką jakość wykonywanych usług, pełen profesjonalizm, a zarazem na empatię i życzliwą atmosferę podczas wykonywania czynności pielęgnacyjnych przy pacjencie.